Symulatory Tenstar - budownictwo, transport, rolnictwo - WELDTRAINER Symulator do nauki spawania

Symulator Spawania - Stanowisko Szkoleniowe (wirtualna rzeczywistość)

weldtrainer_zdj
- Oficjalny Przedstawiciel
Nauka spawania
weldtriner_logo
Przejdź do treści

Symulatory Tenstar - budownictwo, transport, rolnictwo

Tenstar Simulation - dostawca narzędzi edukacyjnych opartych na symulacji

Zminimalizuj emisje, zwiększ wydajność, popraw bezpieczeństwo podczas i po szkoleniu operatorów w branży budowlanej, transportowej i rolniczej.
All in One - tenstar simulation

Tenstar Simulation oferuje wyjątkową możliwość łączenia kilku różnych typów maszyn w ramach tego samego sprzętu symulatora, zapewniając korzyści w postaci elastycznej i ekonomicznej nauki.

Dlaczego symulacja do treningu?
Doskonal uczniów poprzez wydłużone i wydajniejsze godziny szkolenia.
Symulacja to sposób na odtworzenie prawdziwej sytuacji w bezpiecznym, kontrolowanym środowisku. Symulator pozwala użytkownikowi przejść obszerny, skuteczny trening w bezpieczny i pewny sposób. Niskie inwestycje i pozytywny wpływ na środowisko to kolejne wielkie korzyści.


Logo - Tenstar


BROSZURA Tenstar Simulation

Bezpieczeństwo
Szkolenie w bezpiecznym i odprężającym środowisku, które zapewnia efektywną naukę, dzięki czemu można przećwiczyć ekstremalne sytuacje i operacje bez konieczności ponownego wykonywania kontuzji i uszkodzeń maszyn skutkujących przestojem maszyn.

Skuteczne szkolenie
Symulatory pozwalają większej liczbie uczniów ćwiczyć samodzielnie, bez obecności nauczyciela, niezależnie od pory roku i pogody. Nauczyciel ma dostęp do wyników uczniów, a następnie może monitorować i oceniać pracę i umiejętności ucznia w narzędziu do raportowania. Istnieje również możliwość przećwiczenia specjalnych scenariuszy i akcesoriów, takich jak tiltrotatory i systemy GPS.

Koszt inwestycji i eksploatacji
Koszt eksploatacji symulatora w porównaniu z rzeczywistą maszyną to tylko ułamek w porównaniu. Za inwestycję w średniej wielkości koparkę odpowiada wiele symulatorów szkoleniowych.

Nie zanieczyszcza
System symulatora ma 3% wpływu na środowisko rzeczywistej koparki. Korzystanie z symulatorów przyczynia się do poprawy środowiska, jednocześnie tworząc atrakcyjny profil środowiskowy dla szkół i organizacji.
One platform, many machines


Jednostka mobilna
- Wyposażony w trzy 48-calowe ekrany LED typu portait lub poziomy i opcjonalny ekran odwrócony.
- Standardową jednostkę mobilną można wyposażyć w ruchomą podstawę.

Realistyczna grafika
Grafika Tenstar została zaprojektowana z naciskiem na rzeczywiste modele maszyn i aktywne środowiska pracy. Wszystkie maszyny są zaprogramowane w oparciu o opracowane na odpowiednich rynkach, aby stworzyć reaslizm, odczuwając rzeczywiste scenariusze.

Łatwy w transporcie
Wszystkie symulatory są łatwe w transporcie i mieszczą się na europalecie o wymiarach 120x80 cm. Zaprojektowaliśmy również specjalną walizkę transportową dla symulatorów z półkami i paskami do bezpiecznego trzymania elementów na miejscu.
Tenstar rozwiązania
Symulator ruchu drogowego
Broszury zawierające ćwiczenia


Wózek widłowy


Koparka gąsiennicowa


Koparka gąsiennicowa V3


Koparka


Żuraw wieżowy
HIK-Consulting
Chabrowa 16
01-934 Warszawa
Tel.: 784-076-911

Godziny pracy: 8:00~16:00, Pon.-Pt.

Wróć do spisu treści