Symulatory maszyn budowlanych - WELDTRAINER Symulator do nauki spawania

Symulator Spawania - Stanowisko Szkoleniowe (wirtualna rzeczywistość)

weldtrainer_zdj
- Oficjalny Przedstawiciel
Nauka spawania
weldtriner_logo
Przejdź do treści

Symulatory maszyn budowlanych

LearnVirtual Europe powstała w Mátrai Hegesztéstechnika Kft. Jako oddzielny oddział Csúcs Hegesztéstechnika Kft. W 2010 r.
W wyniku inicjatywy mającej na celu zreformowanie szkolenia zawodowego spawaczy. Rozwój i europejski sektor szkolenia zawodowego, w którym zostać niezależną firmą pod nazwą Learn Virtual Europe Ltd. w 2014 roku.

Zespół jest zaangażowany w pomoc w ujednoliceniu praktycznych krajowych i europejskich szkoleń zawodowych oraz w podniesienie standardów szkoleń. Wspierają zobowiązanie do wprowadzenia na rynek wykwalifikowanej siły roboczej na Węgrzech dzięki narzędziom, rozwojowi i wiedzy.

Poza symulatorami SimSpray, a także dystrybuowanymi wyrobami firmy Apolo Studios (Weldtrainer oraz Fl-Trainer) firma LVE posiada w ofercie również symulatory maszyn i pojazdów budowlanych:

  • WOOD-ED FACTORY - symulator obsługi tartaku
  • WOOD-ED TABLE - symulator piły do ​​drewna
  • Symulator koparki
  • Symulator żurawia wieżowego
  • Symulator dźwigu samojezdnego
  • Symulator maszyny do robót drogowych
  • Symulator wywrotki
  • Symulator spycharki gąsiennicowej
  • Symulator wywrotki przegubowej

Symulator obsługi tartaku

WOOD-ED Factory to wirtualne stanowisko operatora piły. Symulując rzeczywiste sytuacje pozyskiwania drewna, możemy opanować obsługę maszyn do obróbki drewna poprzez ćwiczenia o stopniowym stopniu trudności. Wood-Ed Factory to wysoce zaawansowana stacja robocza, która pozwala nam ćwiczyć, tworząc prawdziwe środowisko. Dzięki kompleksowym zadaniom operator uzyskuje wgląd w proste i podstawowe korzystanie ze sprzętu, podczas gdy on lub ona zarządza sprzętem ręcznie.
Symulator obsługi piły

Wood-Ed Table to wirtualne narzędzie szkoleniowe, które pozwala nauczyć się obsługi 4 różnych typów maszyn (piła taśmowa, strugarka, frezarka, piła tnąca) poprzez szereg ćwiczeń w najbezpieczniejszych możliwych warunkach Ten najnowocześniejszy sprzęt zapewnia uczniom naprawdę wyjątkowe wrażenia. Oprócz śledzenia ruchu twoich rąk, otrzymujemy realistyczny widok 3D narzędzi i drewna, a unikalny system informacji zwrotnej symulatora daje prawdziwe poczucie pracy.
Symulator koparki firmy CM-Labs

Symulator koparki jest doskonałym narzędziem do opanowania precyzyjnej obsługi najpopularniejszych ciężkich maszyn w budownictwie i drogownictwie.
Za pomocą symulatora możemy nauczyć się korzystać z różnych interfejsów razem i bezpiecznie poruszać maszyną.

Symulator koparko-ładowarki firmy CM-Labs

Jednym z najczęściej używanych narzędzi na budowach i różnych pracach ziemnych jest koparka. Jeśli chcesz przeszkolić swoich specjalistów w jak najkrótszym czasie, przy najniższych kosztach i przy minimalnym ryzyku, symulator koparko-ładowarki jest idealnym rozwiązaniem!
Podczas różnych modułów symulacji i ćwiczeń użytkownik uczy się, jak koordynować ruch maszyny, jak i jak działa chwytak. Oprócz sterowania maszyną duży nacisk położono na umieszczenie nóżek stabilizujących w symulacji.
Symulator ładowarki kołowej firmy CM-Labs

Za pomocą symulatora ładowarki kołowej otworzyły się nowe perspektywy uczenia się bezpiecznej pracy z maszyną! Ładowanie, manewrowanie lub precyzyjne parkowanie na symulatorze jest niesamowitą pomocą w praktyce.
Podczas różnych ćwiczeń symulacyjnych użytkownik uczy się, jak działa ładowarka kołowa. Górnictwo lub budowanie dróg za pomocą symulatora można skutecznie ćwiczyć w każdej sytuacji, procesie pracy ...Symulator żurawia wieżowego firmy CM-Labs

Za pomocą symulatora żurawia wieżowego możemy zapoznać się ze wszystkimi szczegółami obsługi żurawia o wysokości do 100m w opłacalny sposób, a wszystko to bez ryzyka wypadku!
Podczas różnych modułów symulacyjnych i ćwiczeń użytkownik uczy się, jak działa żuraw wieżowy i jak precyzyjnie wykonywać zadania robocze z wysokości.
Symulator dźwigu samojezdnego firmy CM-Labs

Różne trasy i warunki terenowe są realistycznymi wyzwaniami, które użytkownik musi pokonać, zadania, które należy wykonać, nie są małym ryzykiem w praktycznym szkoleniu dźwigu.
Dla branży budowlanej niezbędne jest przeszkolenie dobrze wyszkolonych operatorów dźwigów, które można teraz wdrożyć za pomocą symulacji rzeczywistości wirtualnej, nawet w małej hali.
Symulator pozwala również początkującym opanować bezpieczny i łatwy przepływ pracy z wieloma niebezpieczeństwami, często na dużych wysokościach. Poza tym transport dźwigiem można opanować bez ryzyka wypadków, nawet na skomplikowanych trasach, poprzez zadania o różnym stopniu trudności.
Symulator maszyny do robót drogowych firmy CM-Labs

Za pomocą symulatora możemy również nauczyć się, jak obsługiwać tę maszynę poziomującą bezpiecznie, bez ryzyka i opłacalnie. Podczas różnych ćwiczeń użytkownik uczy się, jak precyzyjnie koordynować sterowanie tą niezwykłą maszyną, jak działa równiarka.
Jazda na sześciu kołach i obsługa suwaka strugarki wymagają precyzyjnej pracy, którą można łatwo opanować za pomocą symulacji.Symulator wywrotki górniczej firmy Acreos

Największa na świecie ciężarówka w jednym pokoju! Bezpieczne i ekonomiczne szkolenie kierowców dzięki symulatorowi wywrotki górniczej. Bezproblemowa nauka precyzyjnej obsługi maszyny i manewrowania poprzez symulację największego pojazdu używanego w kopalniach.
Ze względu na jego wielkość możemy nauczyć się prowadzić i kontrolować wywrotkę używaną w kopalniach za pomocą symulatora. Nauczymy się obsługiwać gigantyczną wywrotkę, a także korzystać ze specjalnych elementów sterujących.
Symulator spycharki gąsienicowej firmy Acreos

Zmiana układu i przemieszczanie dużej ilości terenu jest zadaniem wymagającym precyzyjnej koordynacji maszyny i często nie jest pozbawiona niebezpieczeństwa w przypadku tak dużej maszyny.
Podczas różnych modułów symulacji i ćwiczeń użytkownik uczy się prowadzenia pojazdu i działania spycharki.
Korzystając z symulacji, możemy nauczyć się dokładnego działania lemiesza spycharki, bezpiecznego prowadzenia pojazdu ... a nawet młodzi ludzie poniżej 18 roku życia mogą próbować kontrolować maszynę!
Symulator wywrotki firmy Acreos

Nauka sterowania maszyną odgrywa ważną rolę w precyzyjnej pracy, dla której symulator zapewnia tanie, bezpieczne i pozbawione ryzyka rozwiązanie.
Poprzez różne moduły symulacyjne i ćwiczenia użytkownik uczy się obsługi i prowadzenia tak ogromnego pojazdu transportowego.
Techniki manewrowe niezbędne do sterowania dużą maszyną można łatwo i bezpiecznie opanować za pomocą symulatora.
Korzystając z symulacji, użytkownik uczy się, jak reagować w niebezpiecznych sytuacjach i jak zoptymalizować ruch maszyny.HIK-Consulting
Chabrowa 16
01-934 Warszawa
Tel.: 784-076-911

Godziny pracy: 8:00~16:00, Pon.-Pt.

Wróć do spisu treści