Kontakt HIK-CONSULTING, WELDTRAINER - WELDTRAINER Symulator do nauki spawania

Symulator Spawania - Stanowisko Szkoleniowe (wirtualna rzeczywistość)

weldtrainer_zdj
- Oficjalny Przedstawiciel
Nauka spawania
weldtriner_logo
Przejdź do treści

Kontakt HIK-CONSULTING, WELDTRAINER

KONTAKT

HIK-Consulting Oficjalny Przedstawiciel produktu WeldTrainer LVE / Apolo Studios


Zajmujemy się dostawami specjalizowanych urządzeń i systemów pomiarowych do testów elektrycznych, elektronicznych radiowych, akustycznych i EMC dla przemysłu cywilnego i wojskowego, dla potrzeb serwisów, oraz symulatorów szkoleniowych i zestawów edukacyjnych przeznaczonych dla wyższych uczelni i szkół średnich. Dostarczamy komory badawcze GTEM i komory ekranowane / bezodbiciowe, oraz wyposażenie laboratoryjne dla testów kompatybilności. W uzupełnieniu oferty znajdują się także mierniki, specjalizowane zasilacze testowe / arbitrary, oscyloskopy, generatory i inne wyposażenie laboratoriów elektronicznych, serwisowych i przemysłu. Dla laboratoriów pomiarowych i operatorów sieci komputerowych dostarczamy generatory częstotliwość wzorcowej, oraz przyrządy do diagnostyki i monitorowania sieci. Dla telekomunikacji dostarczamy testery sieci, podzespoły mikrofalowe, przyrządy dla budowy i konserwacji sieci światłowodowych i miedzianych i mierniki TV (DVB), Współpracujemy z czołowymi producentami sprzętu o specjanym przeznaczeniu jak: rejestratory audio i wideo, jammery (zakłócacze), ekranowanie, komory akustyczne, absorbery elektromagnetyczne, analizatory i odbiorniki sygnałów radiowych, wykrywacze materiałów niebezpiecznych, wykrywacze obecności ludzi za ścianą i inne, specjalizowane urządzenia i systemy diagnostyczne.

Dla naszych klientów organizujemy regularne seminaria i szkolenia dotyczące produktów, technologii i ich wykorzystania.
Uwaga: Nie prowadzimy sprzedaży konsumenckiej dla odbiorców prywatnych, prowadzimy sprzedaż wyłącznie dla podmiotów gospodarczych.
HIK-Logo

HIK-Consulting - dane kontaktowe

Chabrowa 16
01-934 Warszawa

office@hik-consulting.pl

Tel.: 784-076-911

Godziny pracy: 8:00~16:00, Pon.-Pt.Oficjalny Dystrybutor


Oficjalny Przedstawiciel w Polsce

Apolo Studios

Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu w tworzeniu oprogramowania 3D Apolo Studios wkracza do świata symulacji z technologią będącą jej największą wartością, oferując produkty o szerokim zakresie, w pełni konfigurowalne, aktualizowane i niedrogie.

Wszystkie nasze technologie i narzędzia mają na celu zapewnienie tego, co jest potrzebne do stworzenia użytecznych symulatorów w świecie szkolenia zawodowego. Dlatego we wszystkich naszych produktach najważniejsza jest część edukacyjna i funkcje szkoleniowe dla użytkowników. Aby zagwarantować sukces w tym momencie, Apolo Studios liczy na wsparcie i porady ekspertów z branży szkoleniowej. Apolo Studios posiada własną technologię renderowania w czasie rzeczywistym, która jest wynikiem wielu lat badań i rozwoju. Przesuwając rzeczywistą grafikę i sprzęt wielordzeniowy do granic możliwości, nasza technologia pozwala naszemu twórcy tworzyć bogate treści wizualne w szybki, bezpośredni i wygodny sposób.

Kolejnym punktem o dużym znaczeniu w naszych produktach jest symulacja fizyki. Apolo Studios wykorzystuje znany na całym świecie silnik fizyki, który pozwala odtworzyć złożone zachowania fizyczne, takie jak sztywne obiekty, ubrania, a nawet symulacje płynów.
HIK-Consulting
Chabrowa 16
01-934 Warszawa
Tel.: 784-076-911

Godziny pracy: 8:00~16:00, Pon.-Pt.

Wróć do spisu treści